Josef Brádler
Zábrodí 194
549 41 Červený Kostelec

j.bradlerml@seznam.cz
Tel. 736 534 991

IČ. 87899833

Truhlářské práce

Truhlářství Brádler Vám nabízí truhlářské výrobky vysoké kvality jak z umělých, tak z přírodních materiálů. Vyrábíme originální dřevěný nábytek, který zpříjemní vaši domácnost. V našem sortimentu můžete najít vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, postele z masivu, obývací stěny, koupelnový nábytek, interiérové i vchodové dveře a další bytové doplňky.

Také jsme schopni vyrobit stylový a starožitný nábytek z masivu. Dalšími nabízenými produkty naší firmy jsou dřevěná okna, a to jak eurookna, která dokáží splnit současné požadavky na tepelnou izolaci, tak i špaletová okna, které vám zajistí také zvukovou izolaci.

Návrat ke dřevu je v posledních letech silný. Dřevo je nejen stavební materiál, ale i dekorativní prvek a v neposlední řadě i reprezentuje způsob života.

Firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku, úpravou interiérů a veškerou truhlářskou výrobou (z měkkého i tvrdého masivního dřeva, lamina, dýhované dřevotřísky). Jelikož se jedná o výrobky, které vyžadují zvláštní přístup, věnujeme se každému zákazníkovi individuálně, abychom splnili jeho představy co nejdokonaleji a nejpřesněji. Nosným programem firmy jsou originální zakázkové interiéry dle požadavku zákazníka a to se specializací na truhlářské práce. Jsme schopni vyrobit a vybavit jakýkoliv komerční a bytový prostor při komplexních rekonstrukcích či dílčích stavebních úpravách. To vše na základě nejnáročnějších přání zákazníka, který vyžaduje atypické tvary, mimořádnou kvalitu a přiměřenou cenu.

Vyrobenou zakázku přivezeme a zkompletujeme na místě určení.

Širokopásmová bruska

Při realizaci našich zakázek používáme moderní širokopásovou brusku, která nám poskytuje široké výrobní možnosti. Širokopásová bruska pracuje v toleranci 0,1mm.

Širokopásová bruska opracovává masiv, dýhu a dřevotřísku za použití ocelového a gumového válce s přítlačnou kopírovací lištou na dýhu. Rozměry opracovanéno dílce jsou následující: šířka 1100mm, tloušťka od 2mm do 140mm.

Díky svým technickým možnostem je širokopásová bruska neodmyslitelným spolupracovníkem při námi prováděných činnostech.

Kuchyně

Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň Kuchyň

Lavice

Lavice Lavice Lavice Lavice Lavice Lavice Lavice

Nábytek

Stůl a židle Židle Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Ložnice Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek

Schody

Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Nábytek Schody Schody Schody Schody Schody

Dveře vnitřní

Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní Dveře vnitřní

Dveře vchodové

Dveře vchodové Dveře vchodové

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně

Interiér a exteriér

Interiér ložnice Interiér Obložení