Josef Brádler
Zábrodí 194
549 41 Červený Kostelec

j.bradlerml@seznam.cz
Tel. 736 534 991

IČ. 87899833

Tesařské práce

Zaměřujeme se na tradiční tesařinu provedenou klasicky ručně nebo i spojenou s moderními technologiemi výroby s použitím novodobých pracovních nástrojů. Důležitá je pro nás kvalitně, rychle a přesně odvedená práce.

Kromě dodávky a montáže nových krovů máme letité zkušenosti také s prováděním oprav a výměn krovů.

Mezi naše další činnosti patří například montáže schodišť rovných i točitých, montáže bednění podhledů, výroby pergol a přístřešků, to vše samozřejmě včetně dodání materiálů, požadovaných spojovacích prvků, impregnací proti škůdcům a barevných nátěrů dle přání zákazníků.

Dřevo je přírodní materiál. Jeho krása tkví v jedinečnosti. Žádné dva stejné trámy nejsou nikdy stejné, žádné dvě palubky nejsou nikdy stejné. To je ale přece ona krása dřeva – jeho kresba, jeho přirozenost. Přírodnost tohoto materiálu s sebou ale nese i to, že dřevo takzvaně pracuje. Postupem času a změnou vlhkosti praská a kroutí se. Dlužno dodat, že i tyto vady na kráse závisí na mnoha faktorech, třeba i na tom, kde a jak rostl strom, ze kterého potom na pile uřízli příslušný hranol, z jaké části kmene je onen hranol vyříznutý – přímo ze středu nebo z okraje. Ale i takové vady, jsou-li v rozumné míře, dodávají dřevu punc jeho přirozenosti. Máme ovšem řešení i pro náročnější zákazníky, kteří chtějí využít dřevěnou konstrukci například jako okrasnou dominantu svého bydlení a vadí jim praskliny a kroucení surového dřeva, ale přesto nechtějí opustit krásu přírodního materiálu. Máme zkušenosti se zpracováváním lepených hranolů, jejichž předností je stabilita, pevnost, tvarová stálost a stále zachovávají příjemný vzhled dřeva.

Střechy

Krov Krov Krov Krov Střecha Střecha Střecha Střecha Krov Střecha Střecha

Pergoly a přístřešky

Přístřešek Přístřešek Přístřešek Přístřešek Přístřešek

Terasy obklady a štíty

A další